KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156378
nr 1415 6378
Oidentifierad konstnär. Mansporträtt, präst. Olja på duk, ej signerad, 90x75, yttermått inklusive ram: 110x94 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:11:49
300 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr